👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پکیج مدل سازی و شبیه سازی المان محدود آچار آلن در نرم افزار انسیس

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پکیج مدل سازی و شبیه سازی المان محدود آچار آلن در نرم افزار انسیس

دانلود پکیج مدل سازی و شبیه سازی المان محدود آچار آلن در نرم افزار انسیس،

توضیحات:

نرم افزار Ansys قابلیت تحلیل مسائل گوناگون و متنوع مهندسی از قبیل حرارت، سیالات، مغناطیس، الکترواستاتیک، الکتریسیته، سازه، ارتعاشات، استاتیک و ... را داراست. Ansys نرم افزار شبیه سازی قدرتمند و با کاربرد آسان است که طراحان و مهندسین می توانند با استفاده از آن یک طراحی معتبر و استاندارد را ایجاد کرده و به راحتی ایده های خود را پیاده سازی کنند. این نرم افزار از اجزای‌ تک‌ واحدی‌‌ تا مجموعه های‌ بزرگ‌ و پیچیده‌ و حتی ‌سیستم‌ های‌ کامل‌ را با کلیه‌ نماهای‌ سه‌ بعدی‌ CAD به یک محصول یا سیستم مجازی کامل ‌و قابل توسعه‌ تبدیل‌ می‌سازد.

اهداف مسئله:

تولید نقطه

ساخت خطوط راست

ساخت دو خط منحنی

تعریف المان و شبکه بندی مدل

در این پروژه مدل سازی قطعه در نرم افزار انسیس انجام گرفته و فیلم آموزش مدل سازی این قطعه کار نیز در این فایل موجود می­ باشد.

پکیج مدل سازی و شبیه سازی المان محدود بال هواپیما در نرم افزار انسیس مدل سازی و شبیه سازی المان محدود فرآیند انبساط سرد در نرم افزار انسیس تحت بار کششی مدل سازی و شبیه سازی المان محدود صفحه سوراخ دار در نرم افزار انسیس تحت بار کششی مدل سازی و شبیه سازی المان محدود انبساط سرد و نیروی پیش بار 3409kn در نرم افزار انسیس تحت بار مدل سازی و شبیه سازی المان محدود انبساط سرد و نیروی پیش بار 244kn در نرم افزار انسیس تحت بار کششی