👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

پکیج مدل سازی و شبیه سازی المان محدود بال هواپیما در نرم افزار انسیس

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

پکیج مدل سازی و شبیه سازی المان محدود بال هواپیما در نرم افزار انسیس

دانلود پکیج مدل سازی و شبیه سازی المان محدود بال هواپیما در نرم افزار انسیس،

توضیحات:

نرم افزار Ansys قابلیت تحلیل مسائل گوناگون و متنوع مهندسی از قبیل حرارت، سیالات، مغناطیس، الکترواستاتیک، الکتریسیته، سازه، ارتعاشات، استاتیک و ... را داراست. Ansys نرم افزار شبیه سازی قدرتمند و با کاربرد آسان است که طراحان و مهندسین می توانند با استفاده از آن یک طراحی معتبر و استاندارد را ایجاد کرده و به راحتی ایده های خود را پیاده سازی کنند. این نرم افزار از اجزای‌ تک‌ واحدی‌‌ تا مجموعه های‌ بزرگ‌ و پیچیده‌ و حتی ‌سیستم‌های‌ کامل‌ را با کلیه‌ نماهای‌ سه‌ بعدی‌ CAD به یک محصول یا سیستم مجازی کامل ‌و قابل توسعه‌ تبدیل‌ می‌سازد.

اهداف مسئله:

ساخت خط spline

نحوه آنالیز مودال

ساخت فایل متحرک سازی

تعریف المان

تعریف خواص مواد

مدل سازی

شبکه بندی مدل

تعیین نوع آنالیز

تعریف شرایط مرزی

حل مسئله

مشاهده نتایج

در این پروژه مدلسازی قطعه در نرم افزار انسیس انجام گرفته و فیلم آموزش مدل سازی این قطعه کار نیز در این فایل موجود می­ باشد.

پکیج مدل سازی و شبیه سازی المان محدود آچار آلن در نرم افزار انسیس مدل سازی و شبیه سازی المان محدود فرآیند انبساط سرد در نرم افزار انسیس تحت بار کششی مدل سازی و شبیه سازی المان محدود صفحه سوراخ دار در نرم افزار انسیس تحت بار کششی مدل سازی و شبیه سازی المان محدود انبساط سرد و نیروی پیش بار 3409kn در نرم افزار انسیس تحت بار مدل سازی و شبیه سازی المان محدود انبساط سرد و نیروی پیش بار 6818kn در نرم افزار انسیس تحت بار کششی