👈 تبلیغات: بدون تبلیغ 👉

تحقیق در مورد نقش تربيت در خانواده خانم استوار

ارتباط با ما

... دانلود ...

توضیحات محصول

تحقیق در مورد نقش تربيت در خانواده خانم استوار

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 24 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 

‏موضوع :

‏نقش تربيت در خانواده

‏مقدمه :

‏به نام خدايي كه گل را آفريد و از گل انسان را آفريد و از انسان يك بنده ي مؤمن آفريد به نام خدايي كه آفريدگار همه چيز در اين جهان نامتناهي است .

‏به نام خدا

‏چرا نهاد خانواده قداست دارد ؟ براي پاسخ به اين سئوال بايد به نقش آن در رشد و كمال انسان توجه كرد . آدمي براي اين آفريده شد كه مسير ‹‹ شدن ›› را به تدريج بپيماييد در وجود خود را با سجاياي اخلاقي بيارايد و به مقام خليفه الهي نزديك گردد .

‏نهاد مقدس خانواده براي رساندن انسان به اين مقصود مي تواند نقش مؤثري ايفا كند . نخستين تأثير آرامش رواني و عاطفي در اثر تأمين نيازهاست وقتي مردي همسري بر مي گزيند گويي نصف خود را مي يابد . بازوجيت ، آدمي كامل مي شود و بايد براي كسب كمالات تلاش كند . اين دو نفر وقتي با هم سخن مي گويند و اين گفت و گو با عشق و علاقه حمايت مي شود ، هيچ آهنگي در عالم به زيبايي آهنگ كلمات يك زوج علاقه مند به يك ديگر نخواهد بود وقتي اين دو با يك ديگر هم درسي مي كنند نيرو و انرژي مي گيرند و قادرند بر مشكلات بيرون از خانه فايق آيند .

تحقیق در مورد خانواده درماني متمركز بر راه حل ام آر آي خانم محمودي منش تحقیق در مورد تعليم و تربيت گام به گام در مهد خانواده تحقیق در مورد تعليم و تربيت گام به گام در مهد خانواده تحقیق در مورد انواع خانواده ها از نظر تربيت 27 ص تحقیق در مورد خانواده و تربيت ديني فرزندان